Андоновиќ: Украина плати висока цена но го бранеше Бахмут за да ги истроши руските сили?
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андоновиќ: На Косово стапуваат на функција новите албански градоначалници во српските општини

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ