Андоновиќ: Протекоа плановите за украинската контраофанзива – Пропуст или мамка на тајните служби?
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Хаџи Јанев : Да не бевме во НАТО, ќе требаше да платиме многу повеќе за модернизација на армијата

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ