Андоновиќ: Партијата на Курти со пирова победа на локалните избори, Србите победници иако не гласаa?
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Вела: Имало муабети дека анестезиологот користел наркотични средства, но неговото досие е чисто

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ