Андоновиќ: На Косово стапуваат на функција новите албански градоначалници во српските општини
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Шаќири: Проблематичните учебници се повлечени, по постоечкиот закон нема казни за авторите

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ