Андоновиќ: На кого му требаат тензиите на Косово во исто време со војната во Украина?
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Пратеници во посета на домот „Стив“: Мизеријата е очигледна, не не’ чуди што млaдите си заминуваат?!

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ