Андоновиќ: Манипулација со здравстената состојба на српскиот претседател
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Лесно се справувам со животните како пациенти, со луѓето е малку потешко

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ