Андоновиќ: Крвавиот пад на Бахмут, нова пресвртница во војната
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Христов: Донирајте храна-не фрлајте, се носи Закон за вишоци на храна

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ