Андоновиќ: Долгоочекувана средба меѓу Бајден и Си
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Николовски: Ќе има финансиска помош за пензионерите во зависност од висината на пензиите

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ