Муабетиме со популарниот, а сепак анонимен @tastefull_consigliere: Храната има монументална вредност
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Медицинарите 5 месеци се молеа со министерството за 3 илјади денари кои им ги „изеде“ инфлацијата

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ