Лејла Рамковска, јога инструкторка: Баланс значи умереност, ни преголема еуфорија, ни преголема тага
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Марјан Ристески, синдикалец: Со закон да се ограничат каматите и да има контрола на брзите кредити

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ