Атанас Атанасовски: Актерот треба длабoко да се вложи во материјата и улогата
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Проект „Подемот и падот на Скопје“ на Државниот Архив по повод 60 години од земјотресот во Скопје

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ