Стерјовски: Бугарското малцинство во Албанија постои само во закон, бугарските пасоши се бизнис
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Македонците од Мала Преспа се иселуваат, условите за живот се подобруваат, но се далеку од одлични

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ