Поповска: Урбанистите се многу „креативни“ кога го изигруваат законот за урбано зеленило
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Ристовски: Изборите нема да чинат повеќе од 10% ако се одвоени

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ