Ѓурчески:Амнестијата не ја решава пренатрупаноста во затворите туку судовите со алтернативни санкции
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Хаџи Јанев: Операциите на Израел во Газа се на работ на легалноста

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ