Ѓурчески: Проблемот со високата корупција лежи во спрегата меѓу криминалните групи и партиите
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Ѓурчески:Амнестијата не ја решава пренатрупаноста во затворите туку судовите со алтернативни санкции

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ