Проф. Илија Ацески: Образовниот систем малку воспитува, забраната на Тик Ток ништо нема да смени
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Хаџи Јанев: Јавноста да се мобилизира за опасностите кои ги демнат младите, треба системска реформа

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ