Костов: Повлекувањето на Законот за културно наследство е за поздрав, но состојбите се катастрофални
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Делова – Јолевска:Искористете ја законската можност да плаќате пет сметки месечно без надомест!

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ