Хаџи Јанев: Институциите превентивно да реагираат за да нема прелевање на случувањата од соседството
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Петронијевиќ за масакрот: Занемевме поразени пред најголемата трагедија во српското општество

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ