Проф. Кочов:УКИМ го нема на Шангајска листа, платите на професорите се најниски од сите универзитети
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Димовски: Во училиштето не може да имате квалитетно образование ако немате воспитани деца од дома

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ