Васко Серафимов: „Космика“ е сериозно студиозно дело правено врз база на 40-годишно искуство
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Мојсовска:Од високите цени на земјоделските производи најголем профит имаат откупувачите и трговците

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ