Со сликањето умот не размислува на секојдневието, туку слободно патува низ визуелниот свет
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Бавно оди собирањето ѓубре од скопските улици, останаа преполните контејнери и неподносливата реа

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ