Лесно се справувам со животните како пациенти, со луѓето е малку потешко
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андоновиќ: Дали Украина ќе ја започне контраофанзивата на 9 мај, Денот на победата во Русија?

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ