Лазар Христов: За уличните уметници најголемата награда е кога случајниот минувач станува публика
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Мучева: Со едукативна програма потсетуваме на депортирањето на Евреите од Македонија во Треблинка

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ