Георгиева: Во одделот за брак и семејство постапуваме по секоја пријава во заштитата на детето
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Пресреќна сум што ќе ја претсавувам Македонија на Евровизија

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ