Хаџи Јанев: Националната безбедност не е игра, протекувањето на документите е сериозен удар за САД
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андоновиќ: „Вагнер“ барал оружје од Турција, тврдат протечените амрикански документи

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ