Хаџи Јанев : Да не бевме во НАТО, ќе требаше да платиме многу повеќе за модернизација на армијата
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андоновиќ: Морнариците на САД и на Кина очи во очи во близина на Тајван

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ