Бојчев: И покрај судењата, Трамп не се откажува од Белата куќа
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Радевски:Црвените линии треба да се прецизно дефинирани за да има валоризација на инженерскиот труд

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ