Николовски: Ќе има финансиска помош за пензионерите во зависност од висината на пензиите
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

АНКЕТА: Скопје како европска престолнина на културата, како скопјани гледаат на овој предизвик?

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ