Локвенец: Не се знае до кога возот од Велес ќе патува со 20 километри на час, важна е безбедноста
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андоновиќ: Она што беше Моника Левински за Клинтон, тоа е Сторми Даниелс за Трамп?

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ