Бабовски: Мораме да научиме да живееме со африканската свинска чума и да спроведуваме мерки
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Изгор цени по пазарите, ќе се прави ли зимница годинава?

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ