Весев: Со министерството за внатрешни работи како Синдикат имаме добар социјален дијалог
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Земон: Сиромашните се најмногу дискриминирани

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ