Ристовска Јорданова:Како членка на НАТО во односите со Бугарија требаше да имаме посилна позиција
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Дино Имери: Музиката и пијаното секогаш биле тука за мене, како најверен пријател

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ