Професор Биљали: Отворен Балкан претставува брз воз за обединување на регионот
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Фекални води и водите од Вардар ги поплавија нивите и дворовите во село Рашче, никој не реагира

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ