Петровска: Модернизацијата на опремата и мотивираноста на припадниците се клучот за силна Армија
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андоновиќ: Украина плати висока цена но го бранеше Бахмут за да ги истроши руските сили?

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ