Пенов: Како граѓани не го гледаме бенефитот од новиот модел за автопатишта кој успеа на Балканот
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Петровска: Модернизацијата на опремата и мотивираноста на припадниците се клучот за силна Армија

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ