Неданоски:Ако не биде прифатено барањето за зголемување на платата вработените во УЈП ќе штрајкуваат
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Марија Вук: Мајките на децата болни од карцином треба да добијат социјална пензија

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ