Мучева: Со едукативна програма потсетуваме на депортирањето на Евреите од Македонија во Треблинка
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андоновиќ: Киев се обидува да формира воздухопловна коалиција по урнекот на тенковската

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ