Иванов: Од 80 км на час пред 30 години паднавме на 20 км на час за 30 години
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Проф. д-р Тодоровски На патот кон ЕУ потребни се коренити реформи во високото образование

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ