Иванов: Мицкоски премногу длабоко загази во сопствената ригидност и сега тешко се извлекува
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андоновиќ: Украинската војна се шири на руска територија?

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ