Иванов: И власта и опозицијата млако реагираа за покачувањето на платите на функционерите
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Васко Серафимов: „Космика“ е сериозно студиозно дело правено врз база на 40-годишно искуство

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ