Иванов: Ги набркаа работниците, сега кукаат што ги немаат
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Бендевска: Законот ни обезбедува доволно алатки да бидеме ефикасни во борбата против дискриминација

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ