Димовски: Во училиштето не може да имате квалитетно образование ако немате воспитани деца од дома
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Ристовска Јорданова:Како членка на НАТО во односите со Бугарија требаше да имаме посилна позиција

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ