Деспотовски: Мора да направиме позитивен притисок врз компаниите во зоните за да ги покачат платите
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Китановски: Ти купи си карта, а ние ќе средиме да настапиш

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ