Бојчева: Граѓаните може да поднесат усно барање до институциите за добивање информации
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Груби провери пред новинарите: Платата ми е најниска од колегите, сум земал и поголема

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ