Бендевска: Законот ни обезбедува доволно алатки да бидеме ефикасни во борбата против дискриминација
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Ивановска: ДКСК го побара и очекува да го добие на увид договорот со „Бехтел и Енка“

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ