Tag: дожд

дожд Погледни видео
Попоски: Студен бран доаѓа кон Македонија- дожд, снег и силен ветер

Дамјан Варошлија

февруари 3, 2020

2194

До крајот на денов во нашата држава ќе имаме умерено облачно време со сончеви периоди, локално ќе има и позначителна облачност. Во крајните за

Погледни видео