Вжештена дебата меѓу Бишевац и Наумов за македонско – бугарските односи
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Јовановски: Доста е со политички препукувања, вистината е дека возачите останаа без работа и пари

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ