„Вози безбедно, користи зимска опрема“ – нова кампања на МВР и РСБСП
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Државата не треба да штеди на грбот на студентите, продолжуваат протестите и покрај ветувањата

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ