Вести во 9 часот 3 октомври 2022
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Менкишак: На Европа и треба трајно американско воено присуство за да се одврати рускиот притисок

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ