Вести во 9 часот 28 септември 2022
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

РЕПОРТАЖА: Сеќавање на Треблинка – логорот во кои беа погубени 7.144 македонски Евреи

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ